Koło Naukowe Matematyków UŚ ENG KNM
O NAS DLA LICEALISTOW FORUM

Członkostwo

Jeśli chcesz zostać członkiem koła, wystarczy, że weźmiesz udział w jednym z naszych przedsięwzięć, czyli wyjedziesz na którąś z sesji, obozów, przygotujesz własny referat dla licealistów czy po prostu pojawisz się w 524 lub na jednym z kołowych spotkań. Możesz też zaproponować coś od siebie. W każdym razie - musisz sam zadziałać, potem idzie już z górki...

Jeśli tylko stwierdzisz, że czujesz się dobrze w naszym towarzystwie - jesteś członkiem koła.

Poniższe listy mają charakter nieformalny i są cały czas otwarte. Jeśli uważasz, że twoje nazwisko powinno znaleźć się na którejś z nich, napisz do knm@knm.katowice.pl.
ostatnia aktualizacja: 03.10.2015

Opiekunowie
Łukasz DawidowskiŁukasz Dawidowski
l.dawidowski@knm.katowice.pl


Aktywni członkowie koła
Beata ŁojanBeata Łojan
b.lojan@knm.katowice.pl
Mateusz SzymańskiMateusz Szymański
m.szymanski@knm.katowice.pl
Adam DoboszAdam Dobosz
a.dobosz@knm.katowice.pl
Sebastian HaratykSebastian Haratyk
s.haratyk@knm.katowice.pl
Martyna BiskupMartyna Biskup
m.biskup@knm.katowice.pl
Łukasz RakŁukasz Rak
l.rak@knm.katowice.pl
Magdalena WnętrzakMagdalena Wnętrzak
m.wnetrzak@knm.katowice.pl
Michał KsiążekMichał Książek
m.ksiazek@knm.katowice.pl
Krzysztof GrzankaKrzysztof Grzanka
k.grzanka@knm.katowice.pl
Wojciech Bury
w.bury@knm.katowice.pl
Monika  StanisławskaMonika Stanisławska
m.stanislawska@knm.katowice.pl
Hanna Ćmiel
h.cmiel@knm.katowice.pl
Michał KolanyMichał Kolany
m.kolany@knm.katowice.pl
Krzysztof Gomółka
k.gomolka@knm.katowice.pl
Michał Botor
m.botor@knm.katowice.pl
Katarzyna Kłos
k.klos@knm.katowice.pl
Karolina Spigiel
Olha Kryvetska
Jakub Gogolok


Honorowi członkowie koła
Michał StolorzMichał Stolorz
m.stolorz@knm.katowice.pl
Joanna ZwierzyńskaJoanna Zwierzyńska
j.zwierzynska@knm.katowice.pl


Sympatycy koła
Paweł BialasPaweł Bialas
p.bialas@knm.katowice.pl
Krzysztof Granek
k.granek@knm.katowice.pl
Marcin JenczmykMarcin Jenczmyk
m.jenczmyk@knm.katowice.pl
Paweł Klimasara
p.klimasara@knm.katowice.pl
Agnieszka MorawieckaAgnieszka Morawiecka
a.morawiecka@knm.katowice.pl
Krzysztof SrokaKrzysztof Sroka


Historyczni opiekunowie koła
Włodzimierz FechnerWłodzimierz Fechner
Tomasz KochanekTomasz Kochanek
Adam KolanyAdam Kolany
Tomasz SzostokTomasz Szostok
Marek SzyjewskiMarek Szyjewski


Historyczni członkowie koła
Grzegorz BartoszGrzegorz Bartosz
Bartosz Bednarczyk
Rafał BesowskiRafał Besowski
Weronika BiedrzyckaWeronika Biedrzycka
Marek BiedrzyckiMarek Biedrzycki
Wojciech Biegier
Tomasz BielaczycTomasz Bielaczyc
Wojciech BielasWojciech Bielas
Anna BieńAnna Bień
Katarzyna BociańskaKatarzyna Bociańska
Mateusz BokMateusz Bok
Piotr BrudniakPiotr Brudniak
Justyna BryśJustyna Bryś
Łukasz Bujak
Damian CisowskiDamian Cisowski
Konrad CygalKonrad Cygal
Radosław CzajaRadosław Czaja
Iza Czaja
Szymon DragaSzymon Draga
Piotr ElfingerPiotr Elfinger
Żywilla FechnerŻywilla Fechner
Agnieszka Furmankiewicz
Agnieszka GabrysiakAgnieszka Gabrysiak
Paweł GładkiPaweł Gładki
Michał GnacikMichał Gnacik
Grzegorz GoldyszewiczGrzegorz Goldyszewicz
Renata Gołkowska
Marzena GrabońMarzena Graboń
Małgorzata GrzybMałgorzata Grzyb
Rafał GuzowskiRafał Guzowski
Gabriela HaberkaGabriela Haberka
Joachim HorzelaJoachim Horzela
Piotr IdzikPiotr Idzik
Anna JacekAnna Jacek
Konrad JałowieckiKonrad Jałowiecki
Mateusz JurczyńskiMateusz Jurczyński
Tomasz KaniaTomasz Kania
Daria KaniaDaria Kania
Renata KawaRenata Kawa
Jolanta KazakJolanta Kazak
Tatiana KorzeniowskaTatiana Korzeniowska
Paweł KozaPaweł Koza
Rafał KucharskiRafał Kucharski
Agnieszka KulawikAgnieszka Kulawik
Agata LewickaAgata Lewicka
Sylwia LewickaSylwia Lewicka
Michał LewickiMichał Lewicki
Marcin Łazowski
Grzegorz Łuc
Michał MachuraMichał Machura
Barbara MałekBarbara Małek
Jolanta MarzecJolanta Marzec
Grzegorz MośGrzegorz Moś
Joanna Napiórkowska-SitkoJoanna Napiórkowska-Sitko
Magdalena NowakMagdalena Nowak
Krzysztof OleśKrzysztof Oleś
Iwona PerskaIwona Perska
Berenika Pietuch
Joanna PojawaJoanna Pojawa
Roksana PoliczewRoksana Policzew
Tomasz PowierżaTomasz Powierża
Barbara PrzebieraczBarbara Przebieracz
Mariusz SawickiMariusz Sawicki
Pola SiwekPola Siwek
Tomasz SłonkaTomasz Słonka
Radosław SmoguraRadosław Smogura
Władysław SobczakWładysław Sobczak
Piotr SobierajPiotr Sobieraj
Bibianna Sonelska
Ola Stanek
Mikołaj StańczykMikołaj Stańczyk
Piotr SulichPiotr Sulich
Iwona SyrnikIwona Syrnik
Dawid TrelaDawid Trela
Michał TrzęsiokMichał Trzęsiok
Aleksandra UrbanAleksandra Urban
Radosław WieczorekRadosław Wieczorek
Michał WojtylakMichał Wojtylak
Sabina WrońskaSabina Wrońska
Adam WrzesińskiAdam Wrzesiński
Grzegorz WyłupekGrzegorz Wyłupek
Wirginia WyrobekWirginia Wyrobek
Krzysztof ZelnerKrzysztof Zelner
Paweł ZwoleńskiPaweł Zwoleński

Kontakt:

Koło Naukowe Matematyków Uniwersytetu Śląskiego
40-007 Katowice, ul. Bankowa 14 (pokój 524)
tel. (032) 359-20-96, e-mail: knm@knm.katowice.pl