Koło Naukowe Matematyków UŚ ENG KNM
O NAS DLA LICEALISTOW FORUM

The 1st International Students' Conference on Analysis

9-13.02.2005 Szczyrk, Poland

Sprawozdanie
Nie jestem do końca pewien, ale to chyba był pomysł Włodka: "Zróbmy coś wspólnie z ludźmi z Debreczyna". Ale co? Oczywiście - Równania Funkcyjne. Poza faktem że nie mieliśmy funduszy, nie było obiekcji, więc Agnieszka była jedyną osobą która mogła zrealizować ten pomysł. I z drobną pomocą (...jej przyjaciół :)) dokonała tego.

Konferencja (choć właściwie to słowo nie jest do końca właściwe) była wielkim sukcesem - spędziliśmy pięć dni z matematyką i spędzając świetnie czas (również na inne sposoby). Warto zauważyć że wszystko miało miejsce w pięknej zimowej scenerii. Kilka prac, obecność znanych na całym świecie ekspertów (czy to nie niesamowite?), świetne warunki do jeżdżenia na nartach i saniach (co z ochotą wykorzystaliśmy), wieczorne granie na gitarze i śpiewanie, (prawie) domowe jedzenie i (co najważniejsze) zacieśnianie przyjaźni polsko-węgierskiej - to mówi samo za siebie. Szkoda, że to już koniec.

Wspomniałem ekspertów: ogromne podziękowania kierujemy do profesora Romana Gera i profesora Karola Barona, którzy zaszczycili nas swoją wizytą i wygłosili bardzo ciekawe referaty.

Oczywiście, nie sposób opisać wszystkiego - trzeba to było po prostu zobaczyć. Zapraszamy wszystkich na przyszły raz.
ostatnia aktualizacja: 16.01.2011

Kontakt:

Koło Naukowe Matematyków Uniwersytetu Śląskiego
40-007 Katowice, ul. Bankowa 14 (pokój 524)
tel. (032) 359-20-96, e-mail: knm@knm.katowice.pl