Koło Naukowe Matematyków UŚ ENG KNM
O NAS DLA LICEALISTOW FORUM

IX Letni Obóz KNM
Zastosowania rachunku prawdopodobieństwa

Zakopane, 9 - 15 lipca 2012

Zaproszenie
Jak co roku organizujemy nasz letni (dziewiąty już) Obóz. Miejsce - tak jak rok temu - Zakopane, proponowany termin - 9-15 lipca. W tym roku tematem przewodnim wyjazdu są "Zastosowania rachunku prawdopodobieństwa".
Obóz tak, jak zwykle chcemy spędzić aktywnie. Planujemy kilka wycieczek górskich, spacery po Zakopanem, no i kilka referatów. Dokładny plan wyjazdu zostanie podany po Świętach. Szacunkowy koszt wyjazdu to 200 zł od osoby.

Cena zawiera:
- 6 noclegów; prawdopodobnie w ośrodku Burtek (burtek.pl, pokoje z łazienkami),
- wyżywienie 7*(śniadania i obiadokolacje w ośrodku),
- przejazdy na miejscu, bilety wstępu do TPNu, muzeów itp.

Cena nie obejmuje dojazdu do i z Zakopanego.

Po Świętach prześlemy również informacje dotyczące proponowanej przez nas formy referatów, propozycje ematów i literaturę.

Zgodnie z tradycją obozu zachęcamy każdego uczestnika o wygłoszenia referatu (chętnym osobom z pierwszych lat studiów na pewno pomożemy znaleźć temat i przygotować referat).

W związku z koniecznością wcześniejszego zarezerwowania miejsc, zgłoszenia powinny być przemyślane (w wypadku rezygnacji nie jesteśmy w stanie zagwarantować zwrotu pieniędzy). Zgłoszenia przyjmują do Świąt (07.04.2012) organizatorzy obozu: Weronika Siwek (w.siwek@knm.katowice.pl) i Marek Biedrzycki (m.biedrzycki@knm.katowice.pl).
ostatnia aktualizacja: 23.04.2012

Kontakt:

Koło Naukowe Matematyków Uniwersytetu Śląskiego
40-007 Katowice, ul. Bankowa 14 (pokój 524)
tel. (032) 359-20-96, e-mail: knm@knm.katowice.pl