Koło Naukowe Matematyków UŚ ENG KNM
O NAS DLA LICEALISTOW FORUM

XXXIII sesja KNM
Teoria liczb i kryptografia

Szczyrk, 23 - 25 listopada 2012

Zaproszenie
Koło Naukowe Matematyków serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w wyjazdowej sesji naukowej KNM w Ustroniu, w dniach 23-25 listopada 2012. Temat przewodni konferencji to "Teoria liczb i kryptografia".


Trochę informacji organizacyjnych:

Termin zakończenia przyjmowania zgłoszeń to 10 listopada 2012.

Tematy referatów należy podać do 15 listopada 2012.

Przewidywany koszt wyjazdu dla jednej osoby to 60 zł (w tej kwocie noclegi + wyżywienie). Wpłat należy dokonać do 10 listopada 2012.

Uwaga! Jak widzicie, tym razem mieszkamy w innym miejscu. Noclegi oraz część wyżywienia musimy opłacić wcześniej. W związku z tym, jeśli ktoś zrezygnuje z wyjazdu 15 listopada 2012 lub później, nie otrzyma zwrotu wpłaconych pieniędzy (bo nie będziemy ich już fizycznie posiadać - nie ma w tym naszej złej woli).

Wyjazd jest w założeniu naukowy. Udział w sesji nie zobowiązuje do wygłoszenia referatu, ale serdecznie do tego zachęcamy. Niebawem pojawi się lista proponowanych tematów.

Konferencja odbędzie się wyjątkowo w innym miejscu - w Ustroniu, w pensjonacie "Wiola". Proponowana metoda dojazdu pojawi się wkrótce.

Chęć uczestnictwa w konferencji można zgłosić każdemu członkowi koła - najłatwiej znaleźć nas w pokoju 524. Można też kontaktować się z nami mailowo.

Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania miejsc. Prosimy o podanie informacji o wygłoszeniu bądź nie referatu, a w pierwszym przypadku również jego tytułu. Bardzo mile widziane jest zgłaszanie uczestnictwa w wyjeździe jak najwcześniej.
ostatnia aktualizacja: 09.11.2012

Kontakt:

Koło Naukowe Matematyków Uniwersytetu Śląskiego
40-007 Katowice, ul. Bankowa 14 (pokój 524)
tel. (032) 359-20-96, e-mail: knm@knm.katowice.pl