Koło Naukowe Matematyków UŚ ENG KNM
O NAS DLA LICEALISTOW FORUM

XXXVII sesja KNM
Algorytmy

Szczyrk, 7 - 11 listopada 2014

Zaproszenie
Koło Naukowe Matematyków serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w wyjazdowej sesji naukowej KNM w Szczyrku, w dniach 7-11 listopada 2014. Temat przewodni konferencji to "Algorytmy".


Trochę informacji organizacyjnych:

Koszt wyjazdu dla jednej osoby to 150 zł (w tej kwocie noclegi + wyżywienie).
  1. Wyjazd jest w założeniu naukowy. Udział w sesji nie zobowiązuje do wygłoszenia referatu, ale serdecznie do tego zachęcamy. Zachęcamy do zapoznania się z listą proponowanych tematów.

  2. Konferencja tradycyjnie odbędzie się w Ośrodku Wypoczynkowym Uniwersytetu Śląskiego w Szczyrku, przy ulicy Olimpijskiej 56. Proponowany dojazd: pociągiem do Bielska, potem PKS-em do Szczyrku (w kierunku Salmopolu lub Białego Krzyża), wysiadamy na przystanku Szczyrk - Wodospad (trzeci po centrum Szczyrku) i dreptamy kilka minut lekko pod górę ulicą odbijającą z lewej strony drogi, którą jechał PKS, tuż przed samym przystankiem - to właśnie Olimpijska. Jak dodreptać, można wyczytać z mapki.
    Na kilka dni przed wyjazdem, kiedy będzie znany ostateczny skład osobowy, ustali się grupę, w której znajdzie się choć jedna osoba znająca dokładnie drogę;). Jeżeli ktoś będzie jechał samochodem, proszony jest o przekazanie nam tego wcześniej, żeby wykorzystać puste miejsca w samochodzie.
  3. Chęć uczestnictwa w konferencji można zgłosić każdemu członkowi koła - najłatwiej znaleźć nas w pokoju 524. Można też pisać na knm@knm.katowice.pl.
  4. Koszt wyjazdu (nie licząc dojazdu) to 100 zł (w cenie noclegi i wyżywienie). Można zgłaszać preferencje żywieniowe (bo gotujemy sobie sami), oczywiście w rozsądnych granicach.
  5. W Szczyrku dostajemy naczynia, pościel i łóżko. Jeżeli będzie więcej chętnych niż łóżek (co jeszcze nigdy się nie zdarzyło... ale na wszelki wypadek się asekurujemy), to osoby, które się najpóźniej zgłoszą, będą musiały wziąć ze sobą karimaty i śpiwory - ewentualnych nieszczęśliwców powiadomimy wcześniej. Można zabrać ze sobą własny kubek (to dość praktycznie, jak jedzie sporo osób). Przypominamy też o zabraniu czegoś przeciwdeszczowego i ciepłego oraz butów nadających się na wyjście w góry - jeśli pogoda dopisze, to może zrobimy sobie jakąś dłuższą wycieczkę (oczywiście dla chętnych).

Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania miejsc. Prosimy o podanie informacji o wygłoszeniu bądź nie referatu, a w pierwszym przypadku również jego tytułu. Bardzo mile widziane jest zgłaszanie uczestnictwa w wyjeździe jak najwcześniej.

Wszelkie pytania, uwagi i sugestie można przesyłać na adres knm@knm.katowice.pl. Serdecznie zapraszamy!
ostatnia aktualizacja: 05.11.2014

Kontakt:

Koło Naukowe Matematyków Uniwersytetu Śląskiego
40-007 Katowice, ul. Bankowa 14 (pokój 524)
tel. (032) 359-20-96, e-mail: knm@knm.katowice.pl