Koło Naukowe Matematyków UŚ ENG KNM
O NAS DLA LICEALISTOW FORUM
w.siwek

Weronika Siwek
„Miara Lebesgue'a, zbiory I i II kategorii, zbiory borelowskie”
29.10.2009
Komentarze
Mój komentarz

Referat był ABSOLUTNIE REWELACYJNY. Weronika fantastycznie go przygotowała - było widać ogrom włożonej pracy. Imponowało mi, jak zgrabnie połączyła materiał z aż czterech (!) przedmiotów w jeden wykład. Referat był bardzo dobrze przemyślany, uporządkowany. Dawno nie słuchało mi się niczego tak dobrze - zresztą, sam fakt, że wykład przyciągał zainteresowanie tak, że niezauważalnie minęły grubo ponad dwie godziny zegarowe, też o czymś świadczy. Dodatkowo, referat był dostosowany do poziomu każdego (!) ze słuchaczy, co jest absolutnym majstersztykiem. Myślę, że bardzo mi pomoże nie tylko na sesji szczyrkowskiej, ale też na zajęciach uczelnianych. Podkreślę raz jeszcze: dawno nie słuchałam niczego z tak dużą przyjemnością, chociaż referat zawierał masę nowych dla mnie zagadnień. Gratulacje!
Ania
Bardzo się cieszę, że się choć trochę podobało
Werka
Jakkolwiek zmazano mnie, by referat mógł się zmieścić na tablicy, muszę przyznać, że obserwując ze swej szuflady wielem się nauczył i, powiadam, referat wspaniały był, zrozumiały był, dobrze przygotowany był, howgh!
Waran z Komody
Po długich walkach udało mi się nareszcie zamieścić komentarz do referatu. Umieszczam go jednak tak, jak go napisałem zaraz po wysłuchaniu referatu.

Referat rzeczywiście był bardzo dobrze przygotowany, a co może nawet ważniejsze świetnie prowadzony. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko podpisać się (rękami i nogami ) pod komentarzami poprzedników. Z pewnością pomoże w zrozumieniu referatów w Szczyrku

Na dzień dzisiejszy mogę tylko jeszcze dodać, że był na prawdę pomocny w zrozumieniu referatu Tomka
Marek
 

Kontakt:

Koło Naukowe Matematyków Uniwersytetu Śląskiego
40-007 Katowice, ul. Bankowa 14 (pokój 524)
tel. (032) 359-20-96, e-mail: knm@knm.katowice.pl