Koło Naukowe Matematyków UŚ ENG KNM
O NAS DLA LICEALISTOW FORUM

XXIV sesja KNM
Zastosowania matematyki

Szczyrk, 30 maja - 1 czerwca 2008

Zaproszenie
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w kolejnej sesji Koła Naukowego Matematyków UŚ. Tematem przewodnim wiosennego spotkania będą Zastosowania Matematyki. Szczególnie serdecznie zapraszamy studentów I i II roku.

Kilka informacji organizacyjnych:
 • Jak zwykle sesja odbędzie sie w Szczyrku, ul Olimpijska 56, jedziemy w piątek w południe a wracamy w niedzielę również w południe. Całkowity koszt szacuje na 50 zł (pewnie wyjdzie taniej, wtedy oddamy resztę). Dojazd we własnym zakresie.
  Szczegóły dojazdu: pociągiem do Bielska -> autobusem do Szczyrku (w kierunku Salmopolu lub Białego Krzyża), wysiadamy na przystanku Szczyrk- Wodospad (trzeci przystanek po centrum Szczyrku) i dreptamy 10 minut. Jak dodreptać, można wyczytać z mapki.
  Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do tego czy samodzielnie trafi, proszę do mnie napisać (knm@knm.katowice.pl). Na kilka dni przed wyjazdem (kiedy znany będzie dokładnie skład osobowy) postaramy się wyznaczyć jakiegoś „przewodnika”.

 • Oczywiście planujemy referaty więc fajnie gdyby ktoś zgłosił chęć zreferowania czegoś wokół tematu przewodniego.

 • Chęć uczestnictwa w konferencji można zgłaszać na grzegorzjanbartosz@wp.pl lub na knm@knm.katowice.pl lub w pokoju 524.

 • W Szczyrku dostajemy naczynia, pościel i łóżko. Tego nie trzeba ze sobą zabierać. Jednakże niektórzy lubią mieć swój kubek (dość praktyczne) i wtedy nie dostajemy go już w ośrodku; ponadto mam nadzieję, że w sesji weźmie udział na tyle dużo osób, iż zabraknie łóżek. Wtedy pierwszeństwo mają ci, którzy się pierwsi zgłosili. Reszta zabiera ze sobą karimaty (ale takich nieszczęśników poinformuję o tym e-mailem).
  UWAGA!!! Uczestnictwo w konferencji nie zobowiązuje do wygłoszenia referatu (aczkolwiek zachęcamy – jest to bardzo przydatne doświadczenie).
  ostatnia aktualizacja: 13.01.2011
 • Kontakt:

  Koło Naukowe Matematyków Uniwersytetu Śląskiego
  40-007 Katowice, ul. Bankowa 14 (pokój 524)
  tel. (032) 359-20-96, e-mail: knm@knm.katowice.pl